جدول کلاس های تابستانه

پس زمینه

کلاس های تابستانی

یکی از چالش ها والدین در فصل تابستان پر کردن مفید اوقات خالی و بدون برنامه کودکان و‌نوجوانان است.
از آن جایی که در این فصل مراکز آموزشی فراوانی در سطح شهر فعالیتهای تابستانی خود را گسترش می دهند، انتخاب یک فضای امن و آگاه به ویژگی های خلقی کودکان و‌نوجوانان، کاری است دشوار و پر مخاطره.
چندین سال است که آکادمی هنر و ادبیات کودک و‌ نوجوان، که اختصاصا برای این گروه سنی کار و فعالیت میکند، برنامه های متنوع و بسته های آموزشی کامل و‌همه جانبه ای را برای گروه سنی دبستان طراحی و اجرا میکند.
این برنامه ها همان طور که در جداول بالا ملاحظه می فرمایید
طیف وسیع و‌متنوعی از سلایق کودکان را پاسخ می دهد.
در طول مدتی که بچه ها در موسسه حضور دارند در هر لحظه حتی ساعات تفریح و استراحت و صرف نهار توسط کادر موسسه همراهی و نظارت می شوند.
استفاده از فضای حیاط و امکانات ورزشی در کنار ساعات اصلی کارگاه های هنر و‌ ادبیات، همراهی با کودکان هم سن و سال و حضور دائم مربیان کارآزموده در کنار بچه ها، فضایی پر نشاط و بارور را در طی این سال ها ایجاد کرده است.
به گونه ای در این کمپ تابستانی، کودکانی هستند که برای سومین یا جهارمین سال متوالی در کمپ تابستانی ثبت نام می کنند و‌ از اردیبهشت کلاسهای محبوب خود را رزرو می کنند.

همه همکاران ما در دوره های تابستان، علاوه بر تسلط کامل بر موضوع تدریس خود سوابق طولانی در کار اختصاصی با کودکان و‌نوجوانان دارند و مدیریت موسسه، خود به شخصه این ویژگی و‌ مهارت مدرسین را ارزیابی و تایید می نماید. زیرا ما معتقدیم فقط کسانی می توانند با این گروه حساس کار کنند که شناخت کافی از ویژگی های روان شناختی این دوره سنی داشته باشند و مهارت های لازم برای گفت و گو و تشویق کودکان را آموخته باشند.

از ویژگی های این دوره این است که میتوانید یک روز کامل تا کل هفته را ثبت نام بفرمایید.
ثبت نام پاره وقت تا ساعت ۱۳:۳۰
و ثبت نام کامل تا ساعت ۱۶ می باشد.
امکان خرید ناهار که با مواد تازه و فقط برای همان روز تهیه می شود نیز، مهیا می باشد.